Antivol U + Chaine ABUS 58Hb3+12Ks120L Sra
or pay in
Shipping within 3 to 7 working days
ABUS
lock kit U and chain will be ideal to protect your vehicle from any malicious person.
This antitheft a length of 120 mm was developed after passing a series of impact resistance tests, cutting and corrosion.
Antitheft U + channel ABUS 58HB3 + 12KS120L by VINTAGE MOTORS:
  • Recommended for the protection of a high-end motorcycle
  • ?
  • solid square chain, with links of 12 mm in diameter, covered with a sheath of fabric to protect the paint of the bike
  • Double lock the handle 16 mm in the housing