58/140Hbiii230 Sl Sra U-Lock - ABUS
Shipping within 3 to 7 working days
ABUS
the lock U is ideal for protecting your vehicle from any malicious person.
the theft of a length of 230 mm was designed after passing a series of impact resistance testing, cutting and corrosion.
U-lock ABUS 58 / 140HBIII230 SL parVINTAGE MOTORS:
Maximum protection against theft
Cove round 16 mm diameter (18 with the coating)
Double locking the? handle in the housing
L? handle, the housing and some closure elements are cemented special steel
the ABUS cylinder X-Plus offers high very effective protection against tampering, such as picking
Supplied with 3 keys whose 1 light + Supplied with a card code to the reproduction key
= SL limited series with 3 unlighted key
Cach manual key-entry e to protect it from dust and corrosion
SH58 Media Using? easy mounting on the tubes 12 to 17 mm diameter
The platinum monoblock GIVI: the fully integrated mount option allows the attachment of virtually all locks U ABUS from a height of 300 mm handle.